شهید منصور رضائی
شهید عیسی منفرد ایده لو
شهید نوروزعلی سلیم نژاد
شهید حسین رضائی
شهید یدالله ابراهیمی
شهید یوسف شهبازپور
شهید ابوالقاسم صبری
شهید علی شهبازی
شهید عبدالله طهماسبی
شهید اباذر عظیم پور
شهید عزیز سلیم نژاد
شهید جاویدالاثر فریدون اسماعیل نژاد
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • شجره نامه ایده لویی ها

  با سلام خدمت اقوام و آشنایان گرامی:

  در راستای آشنایی و شناخت بیشتر نسل جدید ، از پیوندهای خویشاوندی خود ، سایت روستای ایده لوی خلیفه لو اقدام به تهیه و انتشار شجره نامه خانوادگی ایده لویی ها نموده است. این شجره نامه حاصل تلاش و زحمات آقایان مهندس مهدی شیرینی و حاج کریم شیرینی می باشد. برای تهیه این شجره نامه سال ها تلاش و مصاحبه با بزرگان اقوام از جمله مرحوم مختار صبری ، مرحوم سلیمان شیرینی ، مرحوم حاج علی عبدی ، مرحوم مقصود عالمی و ... انجام گرفته است. همچنین برای کاملتر شدن آن ، از شجره نامه های ارسالی اقوام و دوستان عزیز به سایت ایده لو و کانال های تلگرامی استفاده شده است.

  ابتدا به ساختار جمعیتی روستا می پردازیم :

  1- روستای ایده لو از دو طایفه اصلی تشکیل شده است ، این طوایف عبارتند از : اولاد خلیفه و اولاد اردوخان . به غیر از این دو طایفه اصلی ، طوایف دیگری نیز بعدها به این روستا مهاجرت کرده اند که از مهمترین آنها می توان به بولی اولادی و نوشکار اولادی اشاره کرد. این طوایف دچار چنان پیچیدگی ها ( ازدواج های فامیلی ) با یکدیگر گشته اند که گاها جدایی آنها غیرممکن به نظر می رسد.

  2- اولاد خلیفه شامل طوایف زیر می شوند:

  2-1- ابراهیمی ها ( شیرینی ، محمدی ، شاه محمدی ، نقدی ، اسلامی ، هاشمی ، رزمی ، تاخیره ، بادیاب ، اسدی ، خاپه ای ، نجاری ، ابراهیمی ، حیدری ، محمدپور ، میرزازاده فرد ، پیری ها )

  2-2- خلفه ها ( محرمی ، نظمی ، فرجی ، خلیفه ، حنیفه )

  2-3- الله قلی ها ( عبدی ، سلیم نژاد ، حسن نژاد )

  2-4- باقری ها ( حضرتی ، محمودیان ، طهماسبی ، پورعزت مقدم ، عباسیان ، کریمیان )

  2-5- دریایی ها ( رزاقی ، بلالی ، فتحی )

  3- اولاد اردوخان شامل طوایف زیر می شوند :

  3-1- اولاد رستم ( صبری ها )

  3-2- اولاد شهسوار و حسن ( رضائی ، شهسواری ، منفرد ، پایزدان ، سعیدی نسب ، تهرو )

  3-3- اولاد باقر ( رستمی ، امیدی )

  4- بولی اولادی شامل فامیلی های زیر هستند:

  ( شهبازی ، شهبازپور ، پوشه ، عارفی ، امیری دوست ، شیرمحمدی ، نجفی ، نیازمندی )

  5- نوشکار اولادی شامل مصیبی و زینالی می شوند.

  در میان اقوام ذکر شده ، امکان دارد که تعدادی از قلم افتاده باشند ، خواهشمند است آنها را یادآوری نمایید تا در جای خود قرار گیرند.

  برای تکمیل نمودن این شجره نامه از دوستان گرامی دعوت به همیاری می نماییم. در این راستا خواهشمند است دوستان به نکات زیر توجه فرمایند:

  نکته 1- نام و مشخصات کامل هر خانواده را ذکر کنید. ( نام دختران نیز باید آورده شود )

  نکته 2- در زیر نام دختران ، اگر همسرشان از اقوام می باشد نام همسر به همراه 2 یا سه نسل او ذکر شود تا بتوان وی را در شاخه های مربوط به خود قرار داد. در اینجا لازم است توضیح مختصری را بدهیم ؛ دلیل ذکر نام دختران این است که فرزندان هر خانواده باید با عمه ها ، خاله ها ، مادربزرگ ها و ... آشنا شوند که عدم ذکر نامشان در بعضی از شجره نامه ها نه تنها ظلم در حق خودشان که ظلم در حق آیندگان است . دلیل دوم این است که ما این شجره نامه ها را بوسیله نرم افزار مخصوصی تهیه کرده ایم که در درون آن اگر دختر خانواده با اقوام ازدواج نموده باشد به راحتی می توان با کلیک بر روی نام او به خانواده همسرش رفته و اطلاعات دیگر را در آنجا مشاهده کرد. لازم به توضیح است که پس از تکمیل شجره نامه ها ، فایل مربوطه به همراه نرم افزار فوق که حجم کمی دارد بر روی سایت قرار داده خواهد شد تا اقوام آن را به صورت کامل در اختیار داشته باشند.

  نکته 3- با توجه به این که نسل جدید از نام های غیرمعمول برای نامگذاری فرزندان خود استفاده می کنند ، لطفا جنسیت فرزند خود را ذکر نمایند.

  نکته 4- هنگام درج فرزندان خانواده هایی که در آنها تکثر زوجات وجود دارد ، دقت شود که نام هر فرزند را با نام مادرش ذکر کنید.

  نکته 5- از ذکر نام نوزادانی که در کودکی فوت شده اند خودداری کنید.

  نکته 6- در شجره نامه های ارسال شده ، علامت دایره نشان دهنده بانوان و علامت مربع نشان دهنده آقایان است. در این شجره نامه ، همسران به وسیله خطوط مشکی در کنار هم قرار گرفته اند و فرزندان در زیر آنها قرار دارند.

  نکته 7- تعدادی از شجره نامه های رسیده به دست ما بسیار ناقص هستند که خواهشمندیم آنها را کامل کرده و برایمان ارسال نمایید، از جمله آنها می توان به ( عالمی ، رسولی ، هاشمی ، نقدی ، عظیمی ، میرزایی ، اجاقی ، حنفی ، حمدی ، شهبازی ، شهبازپور ، رزاقی ، اسدی ، دوستی ، بلالی ، اسماعیل نژاد ، رستم پور ، سلمان آقا ، انتظاری ، بابایی ، فتحی و ... ) اشاره کرد.

  نکته 8- همزمان با تهیه این شجره نامه ها ، در حال تهیه شجره نامه تصویری می باشیم. در این راه از تصاویری که به دست ما رسیده است استفاده می کنیم ، لذا از اقوام گرامی درخواست می شود تصاویر خود را به همراه مشخصات کامل برای قرار گرفتن در شجره نامه تصویری برای ما ارسال نمایند.

  از کلیه اقوام ، دوستان و آشنایان عزیز که در این مدت ما را یاری داده اند تشکر نموده و از سایرین نیز درخواست همکاری داریم تا آیندگان و نسل جدید یکدیگر را بهتر بشناسند و موجب مدوت و دوستی بیشتر گردد.

  برای مشاهده عکس ها با کیفیت بالا ابتدا بر روی آنها کلیک نمایید تا در صفحه جدید به صورت کامل باز شوند ، سپس آنها را در کامپیوتر یا گوشی موبایل خود ذخیره کنید. شجره نامه های قرار داده شده به صورت تفکیک شده می باشند در انتهای عکس های قرار داده شده ، 2 عدد فایل کامل شجره نامه ها به دلیل حجم بالا به صورت فشرده شده قرار داده شده است که می توانید با دانلود و ذخیره کردن آنها ، به شجره نامه کامل هر طایفه دسترسی داشته باشید.

                         
          
  شجره نامه ایده لویی هاشجره نامه ایده لویی هاشجره نامه ایده لویی هاشجره نامه ایده لویی هاشجره نامه ایده لویی هاشجره نامه ایده لویی هاشجره نامه ایده لویی هاشجره نامه ایده لویی هاشجره نامه ایده لویی هاشجره نامه ایده لویی ها

  برای دانلود فایل شماره اول مربوط به طایفه خلیفه بر روی لینک زیر کلیک کنید ، سپس در صفحه جدیدی که باز می شود بر روی گزینه دانلود کلیک کنید :

  1- دانلود فایل کامل و فشرده طایفه خلیفه

  برای دانلود فایل شماره دوم مربوط به طایفه اردوخان بر روی لینک زیر کلیک کنید ، سپس در صفحه جدیدی که باز می شود بر روی گزینه دانلود کلیک کنید :

  2- دانلود فایل کامل و فشرده طایفه اردوخان

  موضوع: شجره نامه ایده لوی خلیفه لو،
  برچسب ها: شجره نامه،
  [ پنجشنبه 30 دی 1395 ] [ 02:00 ب.ظ ] [ کریم شیرینی ]
  رفتن به بالای صفحه
  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات